به نام شکوه کوهساران

سلام به همه دوستان خوب و مهربونم.

از اینکه این مدت غایب بودم  ببخشید. تصمیم گرفتم با آدرس جدیدم شروع کنم و اینم ازثمرات گوشه نشینی این مدته. . .خوب شما چه نظری دارید؟فکر کنم در هر صورت این بهترین تصمیم باشه .

36275_wallpaper280.jpg

تصمیم داشتم در مورد کوهبنویسم ولی دیدم بهتره توی خونه جدیدم اونو بنویسم و . . .

حالا بعضی ها می گن هنوز نیومده با کوه شروع کرد ولی موضوع اینه که این مدت خودم رو به رگبار کوه رفتن بستم.خوب چکار میشه کرد بالاخره باید یه جوری از پس روزگار بربیایی دیگه.و یک خبر برنامه اشترانکوه بهم خورد(قله سنبوران و دریاچه گهر) ولی . . .البته دره نگار . بگذریم به موقع همه چیز رو تعریف می کنم.

  و یک نکته :

همیشه بیاد داشته باش29955_wallpaper280.jpg

تا به فراموشی بسپاری

آنچه را که اندوهگینت می سازد

اما. . .

هرگز فراموش مکن

به یاد داشته باشی

آنچه را که شادمانت می سازد.

از عمو باغبون که همیشه قوت قلب ماست و گلناز مهربونش که چندین بار اینجا  رو با دسته گلهاشون شاداب کردن، از هستی جون با محبت هاش، از بابا محمد که  همیشه رنگ قدم هاش سبزه.ملیسا ی خوب.شهاب خاموش دوست قدیمی من، بابک با عاشقانه هاش، حامد که نمی دونم خودشو کجا قایم می کنه؟مهران  با وبلاگ زیباش و NaaZ BaaNoo ،  امپراطور،  بهاره که پیداش نیست ، ریحانه یا به عبارتی اصطرلاب ، reyhaneh دوست جدیدم با وبلاگ زیباش ، مسافر کوچولو  و یک دوست  بی نام و نشان آشنا.و از یکی از دوستان خوبم که به من توصیه کرد متعهدانه بنویسم و حتماً بنویسم و . . .خیلی ممنونم.

خداحافظ. . .موفق باشید.

/ 16 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بابک

سلام.....بهاره خانوم...خوشحالم که برگشتی و دوباره توشتی...ولی ۵ قانون شاد زيستن عبارتند از: ۱-از آنچه که دوست داری لذت ببر۲- از انچه که دوست نداری دوری کن۳-از انچه که دوست نداری ولی قابل تغييره٬تغييرش بده۴-از آنچه که دوست نداری و قابل تغيير نيست٬قبولش کن۵ـبا تغيير نگرش به مسائل سخت و دشوار زندگی را به کامتون شاد کنيد!!!!!!!!!!!!هميشه شاد باشيد

hasti

سلام ...ممنونم که قابل می دونی و هميشه بهم سر می زني...کوه....استقامت و استواری...بنويس اما همين جا..چرا می خوای يه جای ديگه بری؟

HaDi

سلام خوبی چی شده هی خونه عوض ميکنی؟؟؟ راستی من هم ميدانستم داستانم را قبلا هم نوشتم اما دوستان جديدم که آن را نخوانده بودند؟؟؟راستی من را بی خبر نذار!

rezvan

سلام . امیدوارم اون وبلاگ جدید هر چه زود تر شروع به کار کنه و مثل همین وبلاگ موفق و عالی باشه . شاد باشید و پاینده ... .

حبيب

سلام... به نکته بسيار زيبائی اشاره کردی . در ضمن چرا می خوای آدرستو عوض کنی در حالی که ميتونی با همون قلم مو به اينجا رنگ و لعابی بدی ... در هر صورت ممنون که بهم سر ميزنی و اگر هم آدرست عوض شد حتما به من هم بگو ... فعلا بای

مهران

سلام بهاره خانوم ... هنوز منتظر بر گشتنت هستيم ... فقط زودتر .... نکته هات هم زيبا بود ... شاد و پيروز باشی ...

گلناز (دختر همون باغبونه)

سلام خاله بهاره. بابايی گفت که قراره بری خونه جديد ولی الان که اومدم و ديدم هنوز اينجايی خوشحالم. خب يه کم بنويس ديگه خاله.

hamed

چقدر صبر ؟؟؟ .

yahya

سلام..موضوع خوبيه